Myślimy o bezpieczeństwie dzieci

nasze meble są stabilne i wytrzymałe

Meble Klose spełniają normy europejskie w zakresie wytrzymałości, stateczności i sztywności mebla, co oznacza, że przechodzą rygorystyczne badania wytrzymałościowe i stabilnościowe. Każda część mebla kontrolowana jest przez pracowników z największym doświadczeniem zawodowym, a gotowe już meble, zanim trafią w ręce użytkowników są poddawane działaniu sił, nacisków i wielu testom sprawdzającym ich wytrzymałość oraz zachowanie równowagi.


minimalizujemy ostrość krawędzi

Delikatnie zaokrąglone krawędzie to cecha mebli Klose, wpływająca na polepszenie bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników. Brak ostrych, wystających elementów w konstrukcji chroni dzieci dodatkowo przed ewentualnymi urazami.


stosujemy rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo dzieci

W trosce o najmłodszych użytkowników, Klose, w produkcji swoich mebli stosuje szereg materiałów, technologii i udogodnień, zapewniających bezpieczeństwo wszystkim pociechom. Dzięki solidnym zamkom baskwilowym użytkownicy mają pewność, że szafki nie otworzą się same i nie uderzą małego dziecka. Firma zadbała również o bezpieczeństwo rączek najmłodszych - projektując meble ograniczamy ilość otworów umożliwiających uwięzienie w nich dziecięcych dłoni.

Prowadnice szuflad posiadają blokady, które zapobiegają ich wypadnięciu podczas użytkowania, co pozwala na korzystanie z nich przez dzieci w swobodny sposób. Aby jeszcze bardziej wzmocnić bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników Klose korzysta z hartowanego „bezpiecznego” szkła oraz niskonapięciowego oświetlenia (12V), co wyklucza możliwość spowodowania wielu urazów.

Jerzy Smardzewski

Najnowszy artykuł

Jakość mebli tkwi w szczegółach

Stojąc przed faktem wyboru mebli często zastanawiamy się, którą z upatrzonych już wcześniej kolekcji kupić. Zależy nam na tym, by zakup był udany, a meble służyły nam przez co najmniej kilka lat, bez usterek. Należy pamiętać, że walory użytkowe mebli, w tym także bezpieczeństwo ich użytkowania i trwałość, bezpośrednio zależą od jakości wykonania. Parafrazując stare porzekadło – jakość tkwi w szczegółach…

Autor: Łukasz Matwiej, 26 maja 2011

Najnowsze na forum

Skąd pobrać te gry?

dodał: jurkurknikx

Mam do Was pytanie, skąd pobrać [url=http://pobieraj-gry.pl/watch-dogs-2-do-pobrania-pc/:2uev3be4]Watch Dogs 2 do pobrania[/url:2uev3be4], wiem że nie dawno te gry wyszły i dobrze by bylo pograć. >>

Na forum: 4234 wiadomości, 62668 użytkowników