Dbamy o niski poziom hałasu

konstruujemy oparcia krzeseł, które nie emitują dźwięków i stosujemy systemy    cichego domykania szuflad i drzwi

Długotrwałe działanie hałasu na człowieka może spowodować powstanie uszkodzeń słuchu, co niestety często bywa bagatelizowane, ponieważ skutki oddziaływania hałasu nie są dostrzegalne natychmiast. Dom czy mieszkanie to miejsce odpoczynku, wyciszenia i spokoju, dlatego miejsca te powinny chronić nas przed niechcianym hałasem.
W trosce o ciszę meble inspirowane zdrowiem posiadają systemy domykania typu „silent”, pomagające w cichym zamykaniu oraz specjalną konstrukcję oparć krzeseł, która obniża do minimum poziom hałasu emitowany podczas ich użytkowania – pod wpływem nacisku nie wytwarzają niepożądanych dźwięków.

zabezpieczamy stoły i krzesła przed głośnym przesuwaniem

Meble Klose stworzone są również z myślą o wyeliminowaniu nagłego i niepotrzebnego hałasu, ponieważ niespodziewane i głośne dźwięki mogą doprowadzić do nadmiernego pobudzenia nerwowego, problemów ze skupieniem uwagi i snem.
Zabezpieczenie stołów i krzeseł Klose najlepszymi materiałami, np. „cichymi” podkładkami oraz odpowiednia konstrukcja mebli,  to kolejne rozwiązanie dbające o słuch Klienta. 

 

Jerzy Smardzewski

Najnowszy artykuł

Jakość mebli tkwi w szczegółach

Stojąc przed faktem wyboru mebli często zastanawiamy się, którą z upatrzonych już wcześniej kolekcji kupić. Zależy nam na tym, by zakup był udany, a meble służyły nam przez co najmniej kilka lat, bez usterek. Należy pamiętać, że walory użytkowe mebli, w tym także bezpieczeństwo ich użytkowania i trwałość, bezpośrednio zależą od jakości wykonania. Parafrazując stare porzekadło – jakość tkwi w szczegółach…

Autor: Łukasz Matwiej, 26 maja 2011

Najnowsze na forum

Skąd pobrać te gry?

dodał: jurkurknikx

Mam do Was pytanie, skąd pobrać [url=http://pobieraj-gry.pl/watch-dogs-2-do-pobrania-pc/:2uev3be4]Watch Dogs 2 do pobrania[/url:2uev3be4], wiem że nie dawno te gry wyszły i dobrze by bylo pograć. >>

Na forum: 4234 wiadomości, 62668 użytkowników