Biblioteka zdrowych mebli

Czym kierować się przy zakupie mebli?

Czym kierować się przy zakupie mebli?

Łukasz Matwiej | 15 sierpnia 2009

Podejmując decyzję o zakupie trzeba być świadomym przeznaczenia mebla. Inne będą kryteria przy zakupie tych do użytku pośredniego (które podczas normalnego użytkowania nie stykają się z ciałem), a inne bezpośredniego (które podczas normalnego użytkowania stykają się z ciałem). W obu przypadkach podstawowym kryterium będzie funkcjonalność.

Drewno - nasz przyjaciel

Drewno - nasz przyjaciel

Łukasz Matwiej | 12 sierpnia 2009

Drewno jest naszym przyjacielem od zarania dziejów. Latem daje cień i chłód, zimą pozwala ogrzać się przy cieple jego spalania. W życiu codziennym otaczamy się wieloma wykonanymi z drewna przedmiotami: od ołówka poczynając, a na meblach czy domach kończąc. Jest to także jedyny powszechnie znanych materiałów w pełni odtwarzalny przez przyrodę.

Zdrowie i dobre samopoczucie zaczyna się w domu

Zdrowie i dobre samopoczucie zaczyna się w domu

Bartosz Kalawski | 23 lipca 2009

Komfortowy, idealny do wypoczynku dom to marzenie każdego z nas. Niewielu zdaje sobie jednak sprawę z tego, że w parze z wygodą powinno iść także zdrowie. Dbać o nie należy nie tylko w ekskluzywnych gabinetach SPA, ale przede wszystkim w komforcie domowego zacisza.

Domowy Gabinet i Twoje Zdrowie

Domowy Gabinet i Twoje Zdrowie

Bartosz Kalawski | 15 lipca 2009

Ciągłe napięcie, codzienny stres, przeciążenia organizmu - oto czynniki wpływające negatywnie na jakość naszej pracy i życia. Dlaczego więc nie zacząć dbać o zapewnienie sobie optymalnego komfortu? Urządzając domowy gabinet powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na zasady ergonomii i racjonalnego podejścia do wykorzystywania mebli w życiu codziennym. Pomoże nam firma Klose, proponując innowacyjne rozwiązania, wychodzące naprzeciw tym wymaganiom.

 1 2 3 4 5 6 
Jerzy Smardzewski